Domki

Szanowni Państwo, w związku z dużym zainteresowaniem naszymi obiektami poszerzamy naszą ofertę o kolejny domek do wynajęcia. Do Domku na Słonecznym Wzgórzu dołączył Domek w Szlachtowej.

Domek na Słonecznym Wzgórzu

Stylowy drewniany domek usytuowany jest na słonecznym wzgórzu wśród zieleni w pięknym ogrodzie. Przeznaczony jest dla czterech osób z możliwością dostawki. Posiada dwie dwuosobowe sypialnie, aneks kuchenny w pełni wyposażony, łazienkę, kącik rekreacyjny, oraz balkon.

W ogrodzie do dyspozycji gości leżaki, plac zabaw dla dzieci, altanką i miejscem do grillowania. Stylowy drewniany domek znajduje się na terenie ogrodzonym z miejscem do parkowania.

Zapraszamy wszystkich chętnych chcących spędzić wspaniałe chwile w pięknym miejscu!

Domek w Szlachtowej

Domek w Szlachtowej (3 km od centrum Szczawnicy), położony w sielskiej okolicy z pięknym widokiem na góry. Jego umiejscowienie to gwarancja ciszy, spokoju i pełnego wypoczynku.

Nasz obiekt jest przeznaczony dla 4 osób z możliwością dostawki. Salon z podwójną kanapą oraz w pełni wyposażoną kuchnię (lodówkę, kuchenkę elektryczną, mikrofalówkę, naczynia, sztućce i garnki).

Domek jest otoczony zielenią, na której znajduje się kącik do grillowania. Wszystkim gościom zapewniamy darmowe miejsce parkingowe.